چین تبتی ها را در PLA برای استقرار در LAC استخدام می کند ادعای جدید چین برای رقابت با ارتش هند ، شامل یک نفر از هر خانواده تبتی در ارتش آزادیبخش خلق

[ad_1]

دفتر دیجیتال ، دهلی نو بازیهای المپیک در توکیو ، پایتخت ژاپن در حال برگزاری است. در جشنواره بازی ها ، جایی که برخی از بازیکنان زن در تیتر اول بازی های خود هستند ، برخی به دلیل زیبایی در رسانه های اجتماعی غالب هستند. اگرچه برخی هستند که در المپیک شرکت نمی کنند ، اما مردم آنها را ویروسی می کنند.

طرفداران در اولین بارش برف در کره - Koreaboo ، عکس های دو جانبه ای از TWICE می گیرند

مردان هندی به دلیل خاص وسواس زیادی به تسویو دو بار دارند - Koreaboo

یکی از این دختران تسویو است که این روزها ویدئوی او در شبکه های اجتماعی کاملاً ویروسی شده است. به او گفته می شود که به المپیک توکیو متصل است. گفته می شود تزیو بخشی از تیم تیراندازی با کمان چین ، تایوان و کره است.

تلنگر موهای ویروسی: تیراندازی با کمان زیبا بر روی Tzuyu ویروسی می شود ، اینجا را تماشا کنید

در ویدئوی تزیو که ویروسی شد ، او در تیراندازی با کمان دیده می شود. برخی به او می گویند که او یک تیرانداز اهل کره است ، در حالی که برخی دیگر از چین هستند. اما بگذارید به شما بگویم که (تزیو) هیچ ارتباطی با المپیک ندارد ، حتی از راه دور.

Tzuyu - Tzuyu Archery - 1366x2048 تصویر زمینه - teahub.io

تیرو کمان دوگانه

یک روزنامه نگار برزیلی در توییتر نوشت: “دوست من فکر می کرد تسویو تیرانداز است و یک توئیت ویروسی برای من ارسال کرد. باید اشاره می کردم که تزیو یک بت است و در مسابقات دو و میدانی ستارگان بت (ISAC) شرکت کرد.

بنابراین در این توییت مشخص است که فیلم تیراندازی با کمان Tzuyu مربوط به زمانی است که وی در ISAC شرکت کرده است. تزیو هر از گاهی در مسابقات دو و میدانی ستارگان شرکت می کند و هم از نظر مهارت و هم از نظر زیبایی همیشه در حال پخش شدن بوده است.

ویدئوی تزیو که در حال ویروسی شدن است مربوط به سال 2019 است. تزیو اهل تایوان است و خواننده است. در اینجا شایان ذکر است که همه دوست دارند Tsuyu در تیراندازی با کمان در المپیک شرکت کند. ما امیدواریم که با مهار همه گیری COVID-19 ، ISAC دوباره راه اندازی شود و Tzuyu دوباره اقدام کند.

بیش از 10 عکس که ثابت می کند نمی توانید از تزیو عکس بد بگیرید - Koreaboo

لبخند Tzu: tzuyu

4 دلیل که چرا طرفداران دوبار فکر می کنند تسویو در واقع یک دختر بسیار ثروتمند است  Kpopmap

کاغذ دیواری رومیزی ، لپ تاپ  hh35-tzuyu-two-smile-cute-kpop-chinese

همه دو آیکون Tzuyu تصاویر پس زمینه رومیزی را به خاطر بسپار - Tzuyu Wallpaper Desktop Hd - 1280x720 Wallpaper - teahub.io

تصویر زمینه خواننده Tzuyu TWICE K-Pop Idol # 29175

1920x1080 تصویر زمینه HD توسط TWICE (گروه دختران) K-Pop Girls خواننده افراد مشهور کره جنوبی Asian Tzuyu (Chou Tzu-yu) k-Pop تایوانی.  |  حالت Wanita ، Wanita ، Galeri

دو بار ، Feel Special ، Tzuyu ، تصویر زمینه 4K  Mocah تصاویر پس زمینه HD

قرنطینه دیری دی تایوان Usai ، Tzuyu 'TWICE' Kembali ke Korea

دوبار پین کنید

610 ایده Tzuyu دو بار در سال 2021 |  jepun ، fesyen wanita ، wattpad[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.