واکسن Moderna Covid برای کودکان 12-17 ساله توسط اتحادیه اروپا تصویب می شود واکسن Moderna coronavirus برای کودکان 12 تا 17 ساله نیز تأیید شده توسط آژانس دارویی اروپا در دسترس خواهد بود

[ad_1]

میز دیجیتال ، توکیو. بازیکنانی از سراسر جهان استعداد خود را در المپیک توکیو نشان می دهند. ژیمناستیک زنان آلمان علاوه بر نشان دادن استعداد خود در ورزش ، تصمیم گرفته است تا از طریق ورزش خود ، که در همه جا مورد بحث است ، آزادی انتخاب را ارتقا بخشد.

آلمان ، تیم ژیمناستیک زنان با لباس المپیک  تناسب اندام POPSUGAR

ژیمناستیک آلمانی روز یکشنبه در المپیک توکیو کت و شلوار تمام بدن به تن داشت. بازیکنان گفتند که این لباس برای ارتقا freedom آزادی انتخاب طراحی شده است ، یعنی. برای تشویق زنان به پوشیدن لباسهایی که به انتخاب خودشان راحت است.

ژیمناست های آلمانی تی شرت هایی را می پوشانند که بدن را رد می کنند

چهار ژیمناست ژیمناستیک به نام های پائولین شفر-بتز ، سارا ووس ، الیزابت سیتز و کیم بویی با این لباس قرمز و سفید ساخته شده از پارچه های پارچه ای و شلوار چسبان ظاهر شدند. بازیکن با این کار وارد زمین شده بود.

تیم ژیمناستیک آلمان که از

تیم آلمانی نیز در جلسات تمرینی خود لباس مشابهی به تن می کرد و در بسیاری از مصاحبه های خود بازیکنان گفته بودند که در مسابقه نهایی امسال نیز برای ارتقا freedom آزادی انتخاب لباس مشابهی می پوشند. بازیکن سارا ووس به ژاپن تایمز گفت که آنها قبل از نهایی سازی یونارد در مورد آن بحث کردند. سارا همچنین گفت که هرچه همسرش بزرگتر می شد ، احساس راحتی با بدن برای او دشوار بود. ما می خواستیم کاری را انجام دهیم که باعث شود ظاهر خوبی داشته باشیم و احساس راحتی کنیم. چه تخته تک بلند باشد یا تخته کوتاه.

آلمان ، تیم ژیمناستیک زنان با لباس فرم المپیک  تناسب اندام POPSUGAR

سارا همچنین فاش کرد که تیم او قبلاً لباس کل مشابهی را برای کل بدن مسابقات قهرمانی اروپا به تن کرده بود و هدف آن کاهش جنسیت است. ما می خواستیم الگویی برای مردم باشیم که از آن پیروی کنند. مردم همچنین بسیاری از بازیکنان آلمانی را تحسین می کنند.

ژیمناست های زن در المپیک باید از جوراب شلواری سنتی با آستین پر یا نیم استفاده کنند و در مسابقات بین المللی پوشاک کامل مجاز است اما هیچ ژیمناستیکی از چنین لباسی استفاده نکرده است. این اولین بار بود که زنان ورزشکار آلمانی چنین لباسی می پوشیدند.
در چند سال گذشته ، با افزایش موارد خشونت فیزیکی علیه زنان در مسابقات ورزشی ، نگرانی بازیکنان زن در حال افزایش است ، در حال حاضر پروتکل های ایمنی جدیدی با در نظر گرفتن ایمنی ورزشکاران در حال تهیه است.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *