موشک ها به فرودگاه قندهار اصابت کردند در حالی که خشونت ها به رهبری طالبان ادامه داشت و پروازها متوقف شد | افغانستان: شلیک سه موشک به فرودگاه قندهار در شب ، همه پروازها متوقف شد

[ad_1]

میز دیجیتال ، توکیو المپیک توکیو افسانه های جهان آن زمان بود. با پیشرفت المپیک ، موارد مربوط به آن نیز مطرح می شود. ما چیزهای دوست داشتنی مربوط به همان المپیک را آوردیم. ما در مورد زوج های المپیکی که ازدواج کرده اند ، نامزد کرده اند یا با هم دوست هستند به شما خواهیم گفت. ما در مورد 10 زوج فوق العاده از این قبیل به شما خواهیم گفت.

1) آتانو داس و دیپیکا کوماری

مسابقات تیراندازی با کمان جهان: دیپیکا ، آتانو طلا شوت می زنند.  هند با چهار مدال به پایان می رساند - Sportstar

هر دو دیپیکا کوماری و آتانو داس ، که در المپیک هند بازی می کردند ، سال گذشته در سال 2020 ازدواج کردند. هر دو طرف امید زیادی به المپیک داشتند.

2) مگان راپینوی و سو برد

مگان راپینو در مصالحه با Sue Bird - AS USA صادق است

هر دو بازیکن اهل آمریکا هستند. مگان راپینوی بخشی از تیم فوتبال زنان و سو برد از تیم بسکتبال زنان است. این دو در المپیک ریو در سال 2016 ملاقات کردند. هر دو نامزد هستند و به زودی ازدواج خواهند کرد.

3) تارا دیویس و هانتر وودهال

بزرگترین زوج YOUTUBE: HUNTER & TARA - دامنه

تارا دیویس ورزشکار آمریکایی و هانتر وودهال ، ورزشکار مرد پارالمپیک است. آنها در بازی های سرپوشیده در Simplelot 2017 ملاقات کردند. جایی که وودال در ماده 400 متر برنده شد و تارا او را در آغوش گرفت. از آن به بعد هر دو با هم بودند.

4) لورا و جیسون کنی

Kennys در برابر رکوردها: توکیو خواستار جفت طلایی تیم GB |  بازیهای المپیک 2020 توکیو  روزنامه گاردین

لورا و جیسون کنی ازدواج کردند. زن و شوهر و زن تا کنون 10 طلا کسب کرده اند. هر دو دوچرخه سوار هستند.

5) مگان جونز و سلیا کوانسا

سلیا کوانسا و مگ جونز - مجله راگبی

مگان جونز و سلیا کوانزا هر دو مایه افتخار بریتانیا هستند. آنها مدتهاست با هم نبوده اند. آنها هر دو بخشی از تیم راگبی هستند.

6) سندی موریس و تایرون اسمیت

دارنده مدال نقره آماده کسب عنوان جدیدی قبل از المپیک توکیو است  KARK

سندی موریس از آمریکا و تایرون اسمیت از برمودا در سال 2019 ازدواج کردند. سندی ورزشکار است و تایرون یک پرش بلند.

7) شارلوت کازلیک و لوئیز هلند

بسیاری از بازیکنان شریک زندگی واقعی و همچنین زمین بازی هستند ، برخی متاهل هستند و برخی دیگر در حال ملاقات هستند ، زوج های همجنسگرا و لزبین نیز درگیر هستند.  |  در زندگی واقعی با ورزش

شارلوت کاسلیک و لوئیس اولاند برای استرالیا بازی می کنند. شارلوت کاسلیک بخشی از تیم راگبی زنان است و لوئیس در تیم راگبی مردان هلند بازی می کند. آنها سال گذشته به دلیل کووید نتوانستند ازدواج کنند.

8) آنیسا اورتز و آماندا چیدستر

بازیکنان المپیکی سافت بال اورتز ، چیستر دشمنان میدان هستند ، نامزدان خارج از آن

آنیسا اورتی و آماندا چیدستر از جناح های مختلف بازی می کنند. آنیسا اورتز اهل مکزیک است و آماندا چیدستر بخشی از تیم سافت بال آمریکا است. هر دو نامزدند. این بار آنها هر دو مقابل یکدیگر بازی خواهند کرد.

9) گارک مینهارد و لی نگهدار

عشق گریک و لی الهام بخش بهترین ها در یکدیگر است

گرک مینهارد بخشی از شمشیربازی مردان آمریکایی است و لی Keeper بخشی از تیم شمشیربازی زنان آمریکایی است. هر دو متاهل هستند. هر دو در المپیک توکیو یکدیگر را تشویق می کنند.

10) جورجیا سیمرلینگ و استفانی لاب

دهکده المپیک 10 داستان عاشقانه ؛  آتانو داس دیپیکا کوماری  تارا دیویس هانتر وودهال شریک زندگی واقعی  بسیاری از بازیکنان در کنار ورزش در زندگی واقعی شریک هستند.  کسی ازدواج کرد

جورجیا سیمرلینگ بخشی از تیم دوچرخه سواری زنان کانادا است و استفانی لا بی بخشی از تیم فوتبال است. هر دو در رابطه هستند. این بار آنها هر دو در المپیک با هم هستند.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *