شی جین پینگ به ارتش چین دستور می دهد تا آمادگی رزمی برای “هر اقدام دوم” را افزایش دهند دستور رئیس جمهور چین در میان اختلاف با هند در لاداخ ، ارتش آماده انجام هر اقدام دوم است

[ad_1]

میز دیجیتال ، پکن. شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین روز دوشنبه به ارتش کشورش دستور داد تا در میان اختلافات با هند در مورد LAC در لاداخ آماده “برای هر ثانیه” باشد. وی در این مدت بر “آمادگی کامل جنگی دندان ها” تأکید کرد. وی همچنین از ارتش خواست تا آموزشهای خود را برای آماده بودن در هر زمان افزایش دهد.

شین هوا گفت: جین پینگ در اولین دستور خود از کمیسیون نظامی مرکزی (CMC) در سال 2021 بر توانایی افزایش و کسب آموزش نظامی در شرایط واقعی جنگ تأکید کرد. وی گفت که PLA به عنوان یک نیروی نظامی از حزب کمونیست چین با “عملکرد عالی” کاملاً مطابق با دستورات CMC و CPC به مناسبت صدمین سالگرد حزب در اول ژوئیه است. وی توصیه کرد که استفاده از فناوری در عمل افزایش یابد و دانش با فناوری پیشرفته افزایش یابد.

طبق گزارشی از South China Morning Post ، این شامل شبیه سازی های رایانه ای و تمرینات رزمی آنلاین و همچنین استفاده از فناوری پیشرفته و اینترنت معروف به Tech + و Web + است. وی گفت که PLA باید ادغام تجهیزات جدید ، نیروهای جدید و مناطق جدید نظامی را در روندهای آموزشی و جنگی افزایش دهد.

به ما اطلاع دهید که از اواخر سال 2012 رئیس جلسات کمیسیون نظامی مرکزی ، شی جین پینگ دائماً ارتش آزادیبخش خلق را به آمادگی برای جنگ فراخوانده است. در سال 2015 ، وی تغییر اساسی در PLA را برای نوسازی ارتش چین آغاز کرد و هدف آن تکمیل آن تا سال 2020 بود.

در زمانی که هند و چین به دلیل اختلافات مرزی در لاداخ شرقی ، هند و چین در وضعیت پرتنشی قرار دارند ، به دستور رئیس جمهور چین ارتش صادر شده است. از ماه مه تاکنون تنش هایی بین هند و چین وجود داشته است. تاکنون چندین دور گفتگو در سطح نظامی و دیپلماتیک برگزار شده است. با این حال ، تاکنون هیچ پیشرفت چشمگیری در کاهش استرس حاصل نشده است.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *