رئیس WHO هشدار می دهد که ویروس کرونا ویروس آخر نیست – رئیس WHO هشدار می دهد که ویروس کرونا ویروس همه گیر نیست ، انسانی نیست …

[ad_1]

رئیس WHO هشدار می دهد که ویروس تاج آخرین بیماری همه گیر نیست ، بلکه یک انسان نیست ...

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت وقت آن است که از اپیدمی تاج درس بگیریم.

ژنو، سوئیس):

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، تدروس آدانوم گبرزوس ، گفت که بحران ویروس کرونا ویروس آخرین بیماری همه گیر نیست. ما “مقصر” تلاش برای بهبود سلامت انسان بدون برخورد با رفاه حیوانات و تغییرات آب و هوایی هستیم. او چرخه “خطرناک کوته بینانه” ریختن پول از داخل کوره را خواند و آن را محکوم کرد. وی گفت که با این کار ، ما کاری برای آماده شدن برای روز بعد انجام نمی دهیم. وی این را به مناسبت روز جهانی آمادگی همه گیر قبل از آماده سازی اپیدمی ، که روز یکشنبه برگزار می شود ، در یک پیام ویدیویی گفت.

همچنین بخوانید

مدیر کل WHO گفت وقت آن است که از اپیدمی Kovid-19 عبرت بگیریم. وی گفت: “جهان مدت طولانی در چرخه وحشت و غفلت بوده است”.

وی گفت: “ما برای مقابله با یک شیوع پول می اندازیم و وقتی آن تمام شد ، آن را فراموش می کنیم. ما برای جلوگیری از وضعیت بعدی کاری نمی کنیم. این به طور خطرناکی کوته بینانه است و درک آن کاملاً دشوار است.”

اولین گزارش سالانه شورای نظارت بر آمادگی برای آمادگی اضطراری جهانی در سپتامبر 2019 ، چند ماه قبل از عفونت ویروس کرونا منتشر شد. در آن آمده است که ناراحت کننده است که سیاره برای یک همه گیری بالقوه ویرانگر آماده نیست.

اخبار

تدروس گفت که “تاریخ نشان می دهد که این آخرین همه گیری نخواهد بود. همه گیری ها یک واقعیت زندگی است. ” وی گفت که “این اپیدمی سلامت انسان ، روابط صمیمانه بین حیوانات و کره زمین را نشان داده است.”

وی گفت: “تمام تلاش برای بهبود سلامت انسان در حال انجام است تا زمانی كه آنها بر رابط حیاتی بین انسان و حیوان تمركز داشته باشند. تغییرات آب و هوا تهدیدی وجودی است. این باعث می شود زمین ما قابل سكونت نباشد.”

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *