دونالد ترامپ لایحه امداد 900 میلیارد دلاری Covid-19 را امضا کرد: کاخ سفید – ترامپ پس از یک هفته تأخیر لایحه امداد COVID 900 میلیارد دلاری را امضا کرد

[ad_1]

ترامپ پس از یک هفته تأخیر ، لایحه امداد COVID به ارزش 900 میلیارد دلار امضا کرد

دونالد ترامپ لایحه ای را برای تسکین کوید پس از فشار امضا کرد (پرونده عکس)

واشنگتن:

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز یکشنبه لایحه کمک COVID-19 به ارزش 900 میلیارد دلار امضا کرد. کاخ سفید گفت که. این لایحه به کسانی که به دلیل ویروس کرونا در آمریکا شغل خود را از دست داده اند کمک خواهد کرد. ترامپ پس از یک هفته تأخیر و فشار از همه طرف ، این اقدام را انجام داده است. این بسته که موجب تسکین سریع و تسکین ویروس کرونا می شود ، بخشی از لایحه سنگینی است که ترامپ امضا کرده است.

به طور قابل توجهی ، بیشترین تأثیر اپیدمی ویروس کرونا در آمریکا مشاهده شده است. علاوه بر مرگ تعداد زیادی از مردم از تاج ، اقتصاد آمریکا نیز آسیب زیادی دیده است. بسیاری از افراد شغل خود را از دست داده اند. این حساب برای کمک به بیکاران و نیازمندان پرداخت می شود.

همچنین بخوانید

تا به امروز ، بیش از 8 کرور مورد عفونت کرونر در سراسر جهان گزارش شده است و 17.57 لک به دلیل ویروس جان خود را از دست داده اند. بیشترین تعداد 1.89 کرور مورد COVID-19 در ایالات متحده گزارش شده است. همزمان ، بیش از سه نفر جان خود را از دست دادند.

اخبار

(با ورود به سایت AFP)

ویدئو: سهل انگاری در کاهش موارد ویروس کرونا

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *