در سیل در افغانستان 40 نفر کشته شدند سیل در افغانستان ، 40 نفر کشته شدند

[ad_1]

میز دیجیتال ، بمبئی. تارا سوتاریا ، بازیگر زیبا و با استعداد بالیوود به دلیل بازیگری و همچنین حس مد خود شناخته می شود. تارا در هر نوع لباسی چه غربی و چه هندی مناسب است. و اغلب ظاهر خود را به اشتراک می گذارد. به تازگی ، تارا ظاهر جدید خود را به اشتراک گذاشت که در آن یک تخت نارنجی بسیار زیبا پوشیده است. تارا یک بلوز روکش دار با لهنگا و یک الاغ زیبا بر گردن خود پوشیده است. تارا در این تخت بسیار زیبا به نظر می رسد.

ظرف

lehenga تارا از برچسب طراح Ritu Kumar است. این بلوز lehenga نیز با یقه عمیق و طلای مات انجام شده است. آستین های آن کوتاه و طراح است. کارهای زیبایی با گلدوزی در الاغ او انجام می شود.

تارا سوتاریا به عنوان جلد مجله ای برجسته در لباس های قومی می جوشد ، عکسهای زرق و برق دار او را ببینید

تارا با این گوشواره گوشواره و دستبند طلایی پوشیده بود که جلوه ای ظریف تر به ظاهر او می بخشد. او یک تار مو درست کرد که در آن گلها چسبانده شده بود. با این کار تارا آرایش برهنه انجام داده و رژ لب های برهنه روی لب ها زده می شود و تارا نیز یک نقطه کوچک روی پیشانی گذاشته است.

7 لباسی که بر مهمان عروسی تارا سوتاریا تأکید دارد  ووگ هند

ظاهر سلطنتی این لژنگ نارنجی 81،900 روپیه قیمت دارد و می توانید آن را از وب سایت طراح ریتو کومار خریداری کنید.
جشنواره گل صورتی تارا سوتاریا Lehenga Choli را بپوشید

اگر در مورد حرفه تارا سوتاریا صحبت کنیم ، او تا به حال دو فیلم در بالیوود ساخته است. اولین فیلم تارا “دانش آموز سال” و دومین فیلم “مرجاوان” است که در آن تارا در برابر بازیگر سیدارتا مالهوترا دیده می شود.

تارا سوتاریا در لهنگا به ارزش 6 میلیون روپیه رویای هر عروس آینده است.  مشاهده عکس ها - اخبار سبک زندگی

گزارش شده است که تارا به زودی در فیلم های جدیدش Ek Villain Returns و Tadap دیده می شود. بگذارید به شما بگویم که جان آبراهام و آرجون کاپور را می توانید با تارا در فیلم “Ek Villains Returns” دیده می شود. در حالی که پسر سانیل شتی ، آهن شتی را می توان با تارا در فیلم Tadap دید.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *